معلم شنبه 8 اسفند 1394 11:18 ق.ظ نظرات ()

بازی دراز1404: فرماندار شهرستان سرپل زهاب از مشارکت حداکثری مردم شهرستان خبرداد و گفت : 90 درصد از مردم شهرستان در انتخابات هفتم اسفند شرکت کرده اند.


به گزارش بازی دراز، جهانبخش حیدری در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم شهرستان در انتخابلات هفتم اسفند ما گفت : مردم مؤمن و همیشه در صحنه شهرستان سرپل زهاب  بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای جمهوری اسلامی ایران حماسه ای دیگر را رقم زدند.

 

وی اذعان کرد: انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با با حضور باشکوه و آگاهانه مردم فهیم و همیشه در صحنه به پایان رسید و مردم ایران با خلق حماسه ای دیگر در تاریخ پر فروغ نظام ، به ثبت رساندند.


حیدری با اشاره به تعداد کل رأی دهنده ها در حوزه انتخابیه قصرشیرین افزود: یکصد و سی نفر رأی دهنده درحوزه انتخابیه قصرشیرین وجود دارد که از این تعداد یکصدو یازده هزارو 276 نفر درانتخابات هفتم اسفند شرکت کرده اند.

 

وی اظهارداشت: مشارکت مردم شهرستان سرپل زهاب در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی مشارکتی 90 درصدی بوده که این میزان نشان دهنده حضور حداکثری و شعور سیاسی مردم می باشد.

 

شهرستان سرپل زهاب درغرب استان کرمانشاه دارای جمعیتی بالغ بر 90 هزارنفر می باشد.